Yhteystiedot

Toiminnanjohtaja
Anu Pöllänen

puh. 040 552 4620
anu.pollanen@kymijoenhoiva.fi

Toimisto
avoinna ma-to klo 9-15, pe klo 9-13
puh. 050 408 3630

sähköposti: toimisto@kymijoenhoiva.fi (paperilaskut)

Verkkolaskuosoite: 003705235351,operaattori: Ropo Capital Oy, välittäjän tunnus: 003714377140

Osoite: Valtatie 10, 46900 Inkeroinen (PL 3, 46901 Inkeroinen)

Tarkemmat yhteystiedot

 

Henkilöstösihteeri
Pirjo Junkkari puh. 040 486 7009 (sijaisten rekrytointi, vapaaehtoistoiminta)
pirjo.junkkari@kymijoenhoiva.fi

Siivoustyön esimies
Rita Korpela puh. 040 536 0157
rita.korpela@kymijoenhoiva.fi

Ruokapalveluesimies
Minna Mäkelä puh. 040 533 8673
minna.makela@kymijoenhoiva.fi

Ravintola Syreeni/Keittiö
puh. 040 536 0693

Tekninen isännöitsijä
Tuuli Hirvisuo puh. 040 552 4621
tuuli.hirvisuo@kymijoenhoiva.fi

Kiinteistöhuoltopäivystys 24 h.
puh. 040 552 4621

Hyvinvointiasema Sarastus
Emma Kujala puh. 040 536 0156
hyvinvointiasema@kymijoenhoiva.fi

Fysioterapeutti
Mervi Kinnunen puh. 050 309 6712
kuntoutus@kymijoenhoiva.fi

Iltarusko yhteystiedot

Hoitotyön esimies
Sari Lairio puh. 050 3728970
sähköposti: sari.lairio@kymijoenhoiva.fi
Sairaanhoitaja
puh. 040 1649 078

Hoitajat, 2. krs
puh. 0400 291 380
Hoitajat, 3. krs

puh. 0400 351 399

Rantakoti yhteystiedot

Hoitotyön esimies
Marja-Terttu Riihelä puh. 040 35 65 209
sähköposti: marja-terttu.riihela@kymijoenhoiva.fi

Sairaanhoitaja
puh. 040 1649078, Orvokki
puh. 044 7848445, Lehdokki
Rantakoti Lehdokki
hoitajat puh. 044 5559678
Rantakoti Orvokki
hoitajat puh. 050 313 2161

sähköposti muodossa: etunimi.sukunimi@kymijoenhoiva.fi